Her finner du Munn- og halskreftforeningens likepersoner (fylkesvis, alfabetisk)

Akershus
Liv Wilskog (permanent trakeostomert)
Fuglåsen 8 A, 1488 Hakadal
Telefon: 413 37 110
E-post: liv@nittedalsnettet.no

Catherine Schou (munnhulekreftbehandlet)
Brusetsvingen 50
1395 Hvalstad
Telefon: 920 87 319
E-post: catherine@key2design.no

Aust-Agder
Per Ommundsen (munnhulekreftbehandlet)
Vestre Strømsbuvei 35 B, 4839 Arendal
Telefon: 37 09 57 58/913 57 108
E-post: perommundsen@gmail.com

Buskerud
Vi har ingen likemenn i Buskerud for tiden.

Finnmark
Samuel Hætta (munnhulekreftbehandlet)
Postboks 77, 9525 Máze
Telefon 416 00 256
E-post: samuel2010@live.no

Hedmark
Vi har ingen likemenn i Hedmark for tiden

Hordaland
Brynjar Bredesen ( laryngektomert)
Storhammeren 51, 5145 Fyllingsdalen
Telefon: 464 14 859
E-post: br.brede@online.no

Svein-Tore Danielsen (laryngektomert)
Nystovveien, 5336 Tjeldstø
Telefon: 917 16 078
E-post: svein-td@online.no

Ove Ingebrigtsen (laryngektomert)
Loddefjordveien 18, 5171 Loddefjord
Telefon: 988 57 320
E-post: ingebrigtsenove@gmail.com

Asbjørn Kongshavn (laryngektomert)
Torborg Nedreaas gate 20, 5006 Bergen
Telefon: 55 55 81 54/991 64 173
E-post: asbjornkongshavn@hotmail.com

Bodil (munnhulekreftbehandlet) og Torgeir (pårørende) Riise
Klauvarinden 46, 5107 Salhus
Telefon: 55 19 05 84
E-post: bodil.riise@home.no

Gerd Turøy (pårørende)
Skorafjellet 28, 5360 Kolltveit
Telefon: 56 33 15 87/947 88 058
E-post: gturoy@gmail.com

Alf Lundgren (laryngektomert)
Vallalia 161
5227 Nesttun
Telefon: 932 32 456

Møre og Romsdal
Ove Korsnes, 6686 Valsøybotn
Telfeon: 481 37 432
E-post: ove.korsnes@svorka.net

Bjørn Eide (munnhulekreftbehandlet)
Bruhagen
6530 Averøy
Telefon: 913 61 099

Nordland
Kirsti Hansen  (munnhulekreftbehandlet)
Jordbruksveien 36 b, 8008 Bodø
Telefon: 406 39 998
E-post: kirstih@combitel.no

Olav Sverre Johannessen (laryngektomert)
Bø, 8484 Risøyhamn
Telefon: 76 14 81 62/413 09 411

Arild Mentzoni (munnhulekreftbehandlet)
Solslettveien 4, 8009 Bodø
Telefon: 915 74 246
E-post: dlirajo@hotmail.com

Bodil Eva Falch (munnhulekreftbehandlet)
Storøyveien 22
8300 Svolvær
Telefon: 907 55 166

Terje Vonstad (munnhulekreftbehandlet)
Vatnaveien 44
8618 Mo i Rana
Telefon: 907 93 703
E-post: terje.vonstad@online.no

Trøndelag
Anne M. Ingvaldsen (munnhulekreftbehandlet)
Bekkaveien 7, 7717 Steinkjer
Telefon: 74 14 42 92/980 24 974
E-post: a-margin@online.no

Terje Øyen (strupekreftbehandlet)
Bogaveien 69, 7725 Steinkjer
Telefon: 976 71 599
E-post: ri-oeyen@online.no

Tore Haugum (pårørende)
Brundalsgrenda 20, 7058 Jakobsli
Telefon: 975 34 748
E-post: haugumt@gmail.com

Ann Karin Merket (permanent trakeostomert)
7288 Soknedal
Telefon: 915 83 993
E-post: akmerket@online.no

Olaug Lien Schei (munnhulekreftbehandlet)
Havnegt 8C, 7500 Stjørdal
Telefon 930 36 644
E-post: olauglienschei@hotmail.no

Tor (laryngektomert) og Jorid (pårørende) Wold
Oskar Skaugsvei 8, 7088 Heimdal
Telefon: 911 70 138
E-post: tor@torwold.no/joridwol@online.no

Oppland
Ingen likemenn i Oppland for tiden.

Oslo
Morten Bryn (munnhulekreftbehandlet)
Ombergveien 28, 0283 Oslo
Telefon: 920 35 930
E-post: limobryn@online.no

Chris Foss  (munnhulekreftbehandlet)
President Harbitzgate 20, 0259 Oslo
Telefon: 911 66 031
E-post: chris.foss47@icloud.com

Marianne Lambech Pettersen (pårørende)
Tormodsvei 4, 1184 Oslo
Telefon 924 61 855
E-post: marianne@lambech.com

Wenche Sandlie (munnhulekreftbehandlet)
Myrerveien 44C, 0494 Oslo
Telefon: 412 14 458
E-post: wenchesandlie@hotmail.no

Erik Gran (strupekreftbehandlet)
Stølsvegen 20c
0590 Oslo
Telefon: 915 67 009
E-post: gran.erik@gmail.com

Per Aure (strupekreftbehandlet)
Skøyen Terrasse 30
0276 Oslo
Telefon: 902 01 290
E-post: per-aur@online.no

Benedicte Vik (s – laryngektomert)
Olaf Bullsvei 16
0765 Oslo
Telefon: 900 53 589
E-post: benevi@outlook.com

Bente Arctander (munnhulekreftbehandlet)
Linjeveien 7
1084 Oslo
Telefon: 905 47 888

Renée Ragle (pårørende)
Skøyen Terrasse  30
0276 Oslo
Telefon: 902 01 290
E-post: renrag@online.no

Rogaland
Kjell Alfred Grevstad (munnhulekreftbehandlet)
Storasundvegen 73, 4260 Torvastad
Telefon: 934 18 632
E-post: jagmk2@online.no

Ole Kåre (laryngektomert) og Anne Lise (pårørende) Kvernsmyr
Breidablikkveien 35, 4017 Stavanger
Telefon: 51 58 13 58/934 25 836
E-post: ole.k.kvernsmyr@lyse.net

Johan Kåre Ås (munnhulekreftbehandlet)
Åssjøen, 4233 Erfjord
Telefon: 52 79 53 07/455 06 609
E-post: joha-kaa@online.no

Alfrid (munnhulekreftbehandlet)
Ospebergleitet 22
4045 Hafsfjord
Telefon: 51 55 36 03

Sogn og Fjordane
Ingen likemenn i Sogn og Fjordane for tiden.

Telemark
Ingen likemenn i Telemark for tiden.

Troms
Cathrin Lind Hjemly (munnhulekreftbehandlet (ørespyttkjertel)
Smørsgård, 9310 Sørreisa
Telefon: 477 57 957
E-post: c-hjeml@online.no

Are Rydland (munnhulekreftbehandlet)
Lensmannsjordet 16, 9350 Sjøvegan
Telefon: 472 69 540
E-post: are.rydland@gmail.com

Astrid W Rydland (pårørende)
Lensmannsjordet 16
9350 Sjøvegan
Telefon: 959 91 877
E-post: astridwrydland@gmail.com

Bjørn S. Johannessen (strupekreftbehandlet)
Skogveien 13, 9020 Tromsdalen
Telefon: 990 94 971
E-post: bjoerj@online.no

Reidar Lund (strupekreftbehandlet)
9068 Nord-Lenangen
Telefon 77 71 32 59/970 16 317
E-post: re_lun@hotmail.com

Hauk Olaussen (munnhulekreftbehandlet)
Heia 38, 9414 Harstad
Telefon: 481 03 836
E-post: hauk.olaussen@hlkbb.no

Ingeborg Skjervum (pårørende)
Sneveien 3
9403 Harstad
Telfon: 952 81 225

Jørn Andersen (munnhulekreftbehandlet)
Niseveien 13
9100 Kvaløysletta
Telefon: 482 57 073

Vest-Agder

Odd Mellebye (munnhulekreftbehandlet)
Kristins vei 2, 4633 Kristiansand
Telefon: 915 42 774
E-post: oddmell@gmail.com

Harald Storm Larsen (munnhulekreftbehandlet)
Breimyrkollen 28, 4628 Kristiansand
Telefon: 900 33 607
E-post: harald.storm@gmail.com

Vestfold
Vi har ingen likemenn i Vestfold for tiden

Østfold
Viggo Eriksen (munnhulekreftbehandlet) og Bente Drillestad (pårørende)
Opsundveien 54 B, 1726 Sarpsborg
Telefon: 69 15 24 30/915 32 118
E-post: v-lorang@online.no

Kjell (laryngektomert) og Turid (pårørende) Gillingsrud
Glimmerveien 15, 1784 Halden
Telefon 69 17 77 97/934 84 670
E-post: k.gilli@online.no

Rune (laryngektomert) og Gro (pårørende) Karlsen
Nygårdshaugen 12, 1739 Borgenhaugen
Telefon: 69 16 53 20/412 17 356
E-post: ruekarl@online.no

Kari Kristiansen (pårørende)
Museumsveien 28 A, 1809 Askim
Telefon: 920 49 024
E-post: karkri@online.no

Lillian Solberg (pårørende)
Rollsvei 3 E, 1820 Spydeberg
Telefon: 69 83 84 69/922 83 540

Pål (munnhulekreftbehandlet) og Lise (pårørende) Wensberg
Thorneløkkveien 7, 1531 Moss
Telefon: 69 25 59 91/924 00 082
E-post: pal@wensberg.no